EN25111 – VOLKSWAGEN ID.4 Elektro motor 286 1-trins automatisk
2025 · El · Registreret
| Nummerplade | EN25111 |
| Stelnummer (VIN) | WVGZZZE24SE036738 |
| Mærke | VOLKSWAGEN |
| Model | ID.4 |
| Variant | Elektro motor 286 1-trins automatisk |
| Modelår | 2025 |
| Status | Registreret |
| Første registrering | 2025-02-18+01:00 |
| Køretøjsart | Personbil |
| Anvendelse | Privat personkørsel |
| Karrosseri | Stationcar |
| Farve | Grå |
| Brændstof | El |
| Effekt | 210.0 kW (281 hk) |
| Totalvægt | 2690 kg |
| Antal døre | 5 |
| Siddepladser | 5 |
| Forbrug | 67.7 km/l |
| CO₂ udslip | 0.0 g/km |
Data fra Det Centrale Motorregister (DMR). Opdateres ugentligt. Søg efter en anden nummerplade.