EP25436 – TOYOTA BZ4X 165 kW (224 hk) aut. gear
2025 · El · Registreret
| Nummerplade | EP25436 |
| Stelnummer (VIN) | JTMACDEB00J014732 |
| Mærke | TOYOTA |
| Model | BZ4X |
| Variant | 165 kW (224 hk) aut. gear |
| Modelår | 2025 |
| Status | Registreret |
| Første registrering | 2026-03-23+01:00 |
| Køretøjsart | Personbil |
| Anvendelse | Privat personkørsel |
| Karrosseri | Stationcar |
| Farve | Grå |
| Brændstof | El |
| Effekt | 167.0 kW (224 hk) |
| Totalvægt | 2520 kg |
| Antal døre | 4 |
| Siddepladser | 5 |
| Forbrug | 79.4 km/l |
| CO₂ udslip | 0.0 g/km |
Data fra Det Centrale Motorregister (DMR). Opdateres ugentligt. Søg efter en anden nummerplade.