EP88773 – OPEL Grandland 157 kW
· El · Registreret
| Nummerplade | EP88773 |
| Stelnummer (VIN) | VXKKCZKZ3R6058403 |
| Mærke | OPEL |
| Model | Grandland |
| Variant | 157 kW |
| Status | Registreret |
| Første registrering | 2025-02-12+01:00 |
| Køretøjsart | Personbil |
| Anvendelse | Privat personkørsel |
| Karrosseri | MPV |
| Brændstof | El |
| Effekt | 157.0 kW (210 hk) |
| Totalvægt | 2700 kg |
| Antal døre | 4 |
| Siddepladser | 5 |
| Forbrug | 63.8 km/l |
| CO₂ udslip | 0.0 g/km |
| Seneste syn | 2026-02-03+01:00 |
| Synsresultat | Godkendt |
Data fra Det Centrale Motorregister (DMR). Opdateres ugentligt. Søg efter en anden nummerplade.