ØLHOLM1 – PEUGEOT 308 BlueHDi 130 SW EAT8
2022 · Diesel · Registreret
| Nummerplade | ØLHOLM1 |
| Stelnummer (VIN) | VR3FCYHZTNY526137 |
| Mærke | PEUGEOT |
| Model | 308 |
| Variant | BlueHDi 130 SW EAT8 |
| Modelår | 2022 |
| Status | Registreret |
| Første registrering | 2022-05-25+02:00 |
| Køretøjsart | Personbil |
| Anvendelse | Privat personkørsel |
| Karrosseri | Stationcar |
| Farve | Blå |
| Brændstof | Diesel |
| Effekt | 96.0 kW (129 hk) |
| Totalvægt | 1950 kg |
| Antal døre | 4 |
| Siddepladser | 5 |
| Forbrug | 26.3 km/l |
| CO₂ udslip | 121.0 g/km |
| Seneste syn | 2026-04-24+02:00 |
| Synsresultat | Godkendt |
Data fra Det Centrale Motorregister (DMR). Opdateres ugentligt. Søg efter en anden nummerplade.