ØRNEN – OPEL ASTRA 1,4 Turbo 150HK Sports Tourer
2019 · Benzin · Registreret
| Nummerplade | ØRNEN |
| Stelnummer (VIN) | W0VBF8ECXK8046650 |
| Mærke | OPEL |
| Model | ASTRA |
| Variant | 1,4 Turbo 150HK Sports Tourer |
| Modelår | 2019 |
| Status | Registreret |
| Første registrering | 2019-06-27+02:00 |
| Køretøjsart | Personbil |
| Anvendelse | Privat personkørsel |
| Karrosseri | Stationcar |
| Farve | Sort |
| Brændstof | Benzin |
| Effekt | 110.0 kW (147 hk) |
| Totalvægt | 1885 kg |
| Antal døre | 5 |
| Siddepladser | 5 |
| Forbrug | 18.9 km/l |
| CO₂ udslip | 146.0 g/km |
| Seneste syn | 2025-05-28+02:00 |
| Synsresultat | Godkendt |
Data fra Det Centrale Motorregister (DMR). Opdateres ugentligt. Søg efter en anden nummerplade.