ØRUM – FORD MUSTANG 5.0 Ti-VCT V8 Convertible Baghjulstræk Automatisk
2016 · Benzin · Registreret
| Nummerplade | ØRUM |
| Stelnummer (VIN) | 1FATP8FF9H5261411 |
| Mærke | FORD |
| Model | MUSTANG |
| Variant | 5.0 Ti-VCT V8 Convertible Baghjulstræk Automatisk |
| Modelår | 2016 |
| Status | Registreret |
| Første registrering | 2017-07-10+02:00 |
| Køretøjsart | Personbil |
| Anvendelse | Privat personkørsel |
| Karrosseri | Cabriolet |
| Farve | Grå |
| Brændstof | Benzin |
| Effekt | 310.0 kW (415 hk) |
| Totalvægt | 2141 kg |
| Antal døre | 2 |
| Siddepladser | 4 |
| Forbrug | 7.8 km/l |
| CO₂ udslip | 289.0 g/km |
| Seneste syn | 2025-07-24+02:00 |
| Synsresultat | Godkendt |
Data fra Det Centrale Motorregister (DMR). Opdateres ugentligt. Søg efter en anden nummerplade.