ØZTURK – BMW X5 XDRIVE50i 4,4 V8
· Benzin · Registreret
| Nummerplade | ØZTURK |
| Stelnummer (VIN) | WBAKR610000Y32600 |
| Mærke | BMW |
| Model | X5 XDRIVE50i |
| Variant | 4,4 V8 |
| Status | Registreret |
| Første registrering | 2018-01-17+01:00 |
| Køretøjsart | Personbil |
| Anvendelse | Privat personkørsel |
| Karrosseri | MPV |
| Brændstof | Benzin |
| Effekt | 330.0 kW (442 hk) |
| Totalvægt | 2930 kg |
| Antal døre | 4 |
| Siddepladser | 5 |
| Forbrug | 10.3 km/l |
| CO₂ udslip | 226.0 g/km |
| Seneste syn | 2025-09-10+02:00 |
| Synsresultat | Godkendt |
Data fra Det Centrale Motorregister (DMR). Opdateres ugentligt. Søg efter en anden nummerplade.